3-wire connection cable, halogen-free, cross-section 2.5 mm², Cable length 1 m, white
Type VL-3Q2.5 H1 W
|Item no. 6108475
|EAN 4012195124733



Item no. / Type
Cable length
Kesit
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Halogen-free connection cables 3 x 2.5 mm² in the version socket – connector with GST18i connection system.
Technical data
Technical data
| Kutup sayısı | 3 |
|---|---|
| Halojen İçermez | yes |
| Koruma sınıfı | IP40 |
| Cable length | 1000 mm |
| Nominal current | 16 A |
| Anma gerilimi | 250 V |
| Version, page 1 | socket |
| Version, page 2 | Connector |
| Kesit | 2.5 mm² |
| Boyut | L1000mm |
| Colour | White |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0241 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kutup sayısı
Cable length
Kesit
Item no.
VL-3Q2.5 H1 W
3
1000
2.5
6108475
VL-3Q2.5 H3 W
3
3000
2.5
6108477
VL-3Q2.5 H5 W
3
5000
2.5
6108479
VL-3Q2.5 H8 W
3
8000
2.5
6108482
VL-3Q2.5 H10 W
3
10000
2.5
6108484
Cable length
VL-3Q2.5 H1 W
Item no.
6108475
Kutup sayısı
3
Cable length
1000
Kesit
2.5
VL-3Q2.5 H3 W
Item no.
6108477
Kutup sayısı
3
Cable length
3000
Kesit
2.5
VL-3Q2.5 H5 W
Item no.
6108479
Kutup sayısı
3
Cable length
5000
Kesit
2.5
VL-3Q2.5 H8 W
Item no.
6108482
Kutup sayısı
3
Cable length
8000
Kesit
2.5
VL-3Q2.5 H10 W
Item no.
6108484
Kutup sayısı
3
Cable length
10000
Kesit
2.5
