90° Quick pipe bend, light grey
Type 3000 BMS M16 LGR
|Item no. 2154052
|EAN 4012196869763



Item no. / Type
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Plastik boru sistemi, içinde kabloların tek bir kanal olarak döşenebildiği boru kanalı olarak OBO Quick-Pipe boruyu içermektedir. OBO Quick-Pipe boru, döndürülerek veya bastırılarak OBO Quick kelepçeye yerleştirilmekte ve kabloyu veya hatları kapalı bir boru gibi çevrelemektedir. Ürün yelpazesinin aksesuar parçaları arasında 90° dirsekler, T elemanları ve bağlantı mufları gibi profil parçalar mevcuttur.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 69 mm |
|---|---|
| Dimension d | 15,6 mm |
| Dimension B | 21,4 mm |
| Dimension R | 20 mm |
| Dimension L1 | 28 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Angle of the bend | 90 ° |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | hayır |
| Esnek | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | evet |
| Version for | Geçmeli |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | 0 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | M16 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0439 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
3000 BMS M20 LGR
2154054
3000 BMS M16 LGR
2154052
3000 BMS M25 LGR
2154056
3000 BMS M32 LGR
2154058
3000 BMS M20 LGR
Item no.
2154054
3000 BMS M16 LGR
Item no.
2154052
3000 BMS M25 LGR
Item no.
2154056
3000 BMS M32 LGR
Item no.
2154058

