90° Quick pipe bend, pure white
Type 3000 BMS M16 RW
|Item no. 2154062
|EAN 4012196869817



Item no. / Type
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Plastik boru sistemi, içinde kabloların tek bir kanal olarak döşenebildiği boru kanalı olarak OBO Quick-Pipe boruyu içermektedir. OBO Quick-Pipe boru, döndürülerek veya bastırılarak OBO Quick kelepçeye yerleştirilmekte ve kabloyu veya hatları kapalı bir boru gibi çevrelemektedir. Ürün yelpazesinin aksesuar parçaları arasında 90° dirsekler, T elemanları ve bağlantı mufları gibi profil parçalar mevcuttur.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 69 mm |
|---|---|
| Dimension d | 15,6 mm |
| Dimension B | 21,4 mm |
| Dimension R | 20 mm |
| Dimension L1 | 28 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Angle of the bend | 90 ° |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | hayır |
| Esnek | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | evet |
| Version for | Geçmeli |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | 0 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | M16 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0295 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
3000 BMS M16 RW
2154062
3000 BMS M25 RW
2154066
3000 BMS M20 RW
2154064
3000 BMS M32 RW
2154068
3000 BMS M16 RW
Item no.
2154062
3000 BMS M25 RW
Item no.
2154066
3000 BMS M20 RW
Item no.
2154064
3000 BMS M32 RW
Item no.
2154068

