Add-on tee 110 FS
Type LAA 1120 R3 FS
|Item no. 6225910
|EAN 4012196445486



Item no. / Type
Width
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Add-on tee with welded rung for all cable ladder types of 110 mm side height.
Connectors should be ordered separately and in the appropriate quantity.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Height | 110 mm |
| Dimension B | 200 mm |
| Dimension R | 300 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Connector version | Without connectors |
| Wide-span version | no |
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Version of the rungs | Profile perforated |
| Side rail version | Flat profile |
| Yan parça kalınlığı | 1,5 mm |
| Boyut | 110x200 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 12,379 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Item no.
LAA 1120 R3 FS
200
6225910
LAA 1130 R3 FS
300
6225912
LAA 1140 R3 FS
400
6225914
LAA 1150 R3 FS
500
6225916
LAA 1160 R3 FS
600
6225918
Width
LAA 1120 R3 FS
Item no.
6225910
Width
200
LAA 1130 R3 FS
Item no.
6225912
Width
300
LAA 1140 R3 FS
Item no.
6225914
Width
400
LAA 1150 R3 FS
Item no.
6225916
Width
500
LAA 1160 R3 FS
Item no.
6225918
Width
600




