Add-on tee 60 FS
Type LAA 620 R3 FS
|Item no. 6225850
|EAN 4012196445387



Item no. / Type
Width
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Mounting/branch with welded rung for use in the cable ladder types with a side height of 60 mm.
Connectors should be ordered separately and in the appropriate quantity.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Height | 60 mm |
| Dimension B | 200 mm |
| Dimension R | 300 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Connector version | Without connectors |
| Wide-span version | no |
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Version of the rungs | Profile perforated |
| Side rail version | Flat profile |
| Yan parça kalınlığı | 1,5 mm |
| Boyut | 60x200 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 11,4705 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Item no.
LAA 620 R3 FS
200
6225850
LAA 630 R3 FS
300
6225852
LAA 640 R3 FS
400
6225854
LAA 650 R3 FS
500
6225856
LAA 660 R3 FS
600
6225858
Width
LAA 620 R3 FS
Item no.
6225850
Width
200
LAA 630 R3 FS
Item no.
6225852
Width
300
LAA 640 R3 FS
Item no.
6225854
Width
400
LAA 650 R3 FS
Item no.
6225856
Width
500
LAA 660 R3 FS
Item no.
6225858
Width
600




