Aluminium pipe bend, with thread
Type SBM16W ALU
|Item no. 2046042
|EAN 4012195926184



Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 15 piece
15piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 78 mm |
|---|---|
| Dimension B | 150 mm |
| Dimension t | 1,6 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension l | 15 mm |
| Dimension R | 64 mm |
| Dimension D | 16 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Vida dişi | M16x1,5 |
| Angle of the bend | 90 ° |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | evet |
| Esnek | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| For nominal pipe diameter | 16 mm |
| Version for | Vida dişi |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -45 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 250 °C |
| Boyut | M16x1,5 |
| Material | Aluminium |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
SBM16W ALU
M16x1,5
2046042
SBM20W ALU
M20x1,5
2046043
SBM25W ALU
M25x1,5
2046044
SBM32W ALU
M32x1,5
2046045
SBM40W ALU
M40x1,5
2046046
SBM50W ALU
M50x1,5
2046047
SBM63W ALU
M63x1,5
2046048
Vida dişi
SBM16W ALU
Item no.
2046042
Vida dişi
M16x1,5
SBM20W ALU
Item no.
2046043
Vida dişi
M20x1,5
SBM25W ALU
Item no.
2046044
Vida dişi
M25x1,5
SBM32W ALU
Item no.
2046045
Vida dişi
M32x1,5
SBM40W ALU
Item no.
2046046
Vida dişi
M40x1,5
SBM50W ALU
Item no.
2046047
Vida dişi
M50x1,5
SBM63W ALU
Item no.
2046048
Vida dişi
M63x1,5


