Aluminium pipe bend, without thread
Type SB16W ALU
|Item no. 2046012
|EAN 4012195925866



Item no. / Type
For nominal pipe diameter
Smallest selling unit: 15 piece
15piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 78 mm |
|---|---|
| Dimension d | 16,2 mm |
| Dimension B | 151 mm |
| Dimension t | 1,2 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension l | 28 mm |
| Dimension R | 56 mm |
| Dimension D | 18,6 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Angle of the bend | 90 ° |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | evet |
| Esnek | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| For nominal pipe diameter | 16 mm |
| Version for | Geçmeli |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -45 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 250 °C |
| Boyut | Ø16mm |
| Material | Aluminium |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
For nominal pipe diameter
Item no.
SB16W ALU
16
2046012
SB20W ALU
20
2046013
SB25W ALU
25
2046014
SB32W ALU
32
2046015
SB40W ALU
40
2046016
SB50W ALU
50
2046017
SB63W ALU
63
2046018
For nominal pipe diameter
SB16W ALU
Item no.
2046012
For nominal pipe diameter
16
SB20W ALU
Item no.
2046013
For nominal pipe diameter
20
SB25W ALU
Item no.
2046014
For nominal pipe diameter
25
SB32W ALU
Item no.
2046015
For nominal pipe diameter
32
SB40W ALU
Item no.
2046016
For nominal pipe diameter
40
SB50W ALU
Item no.
2046017
For nominal pipe diameter
50
SB63W ALU
Item no.
2046018
For nominal pipe diameter
63


