Aluminium wall cover, closed, 70110
Type G-AWAG70110RW
|Item no. 6278840
|EAN 4012195666929



Item no. / Type
6278840 / G-AWAG70110RW
Width
178 mm
Height
138 mm
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Wall cover, closed, to close wall penetrations during panel mounting. In the respective dimensions, it is also suitable as a ceiling cover for ISS service poles.
Technical data
Dimensions
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 178 mm |
| Height | 138 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Version for | Universal |
| Mounting type of the trunking | Wall |
| Kanal derinliği | 70 mm |
| Boyut | 138x178x25 |
| Material | Aluminium |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 3,4908 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Height
Colour
Item no.
G-AWAG70110RW
178
138
Pure white; RAL 9010
6278840
G-AWAG70110RW
Item no.
6278840
Width
178
Height
138
Colour
Pure white; RAL 9010


