Aluminium wall cover, open, 90110
Type G-AWAO90110RW
|Item no. 6278880
|EAN 4012195667148



Item no. / Type
6278880 / G-AWAO90110RW
Width
178 mm
Height
124 mm
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Wall cover, open, to close wall penetrations during wall mounting.
Technical data
Dimensions
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 178 mm |
| Height | 124 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Version for | Universal |
| Mounting type of the trunking | Wall |
| Kanal derinliği | 90 mm |
| Boyut | 124x178x25 |
| Material | Aluminium |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,5404 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Height
Colour
Item no.
G-AWAO90110RW
178
124
Pure white; RAL 9010
6278880
G-AWAO90110RW
Item no.
6278880
Width
178
Height
124
Colour
Pure white; RAL 9010


