Aluminium wall cover, open, 90130
Type G-AWAO90130RW
|Item no. 6278890
|EAN 4012195667216



Item no. / Type
6278890 / G-AWAO90130RW
Width
198 mm
Height
124 mm
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Wall cover, open, to close wall penetrations during wall mounting.
Technical data
Dimensions
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 198 mm |
| Height | 124 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Version for | Universal |
| Mounting type of the trunking | Wall |
| Kanal derinliği | 90 mm |
| Boyut | 124x198x25 |
| Material | Aluminium |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,8757 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Height
Colour
Item no.
G-AWAO90130RW
198
124
Pure white; RAL 9010
6278890
G-AWAO90130RW
Item no.
6278890
Width
198
Height
124
Colour
Pure white; RAL 9010


