Black powder-coated steel bend, with thread
Type SBNM16 SW
|Item no. 2046793
|EAN 4012196387700



Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 15 piece
15piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 45 mm |
|---|---|
| Dimension B | 103 mm |
| Dimension t | 1,4 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension l | 13 mm |
| Dimension R | 50 mm |
| Dimension D | 16 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Vida dişi | M16x1,5 |
| Angle of the bend | 90 ° |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | evet |
| Esnek | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| For nominal pipe diameter | 16 mm |
| Version for | Vida dişi |
| Boyut | M16x1,5 |
| Surface | PES50 - Polyester/epoxy |
| Material | Steel |
| Colour | Jet black; RAL 9005 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,5362 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
SBNM16 SW
M16x1,5
2046793
SBNM20 SW
M20x1,5
2046794
SBNM25 SW
M25x1,5
2046795
SBNM32 SW
M32x1,5
2046796
SBNM40 SW
M40x1,5
2046797
SBNM50 SW
M50x1,5
2046798
SBNM63 SW
M63x1,5
2046799
Vida dişi
SBNM16 SW
Item no.
2046793
Vida dişi
M16x1,5
SBNM20 SW
Item no.
2046794
Vida dişi
M20x1,5
SBNM25 SW
Item no.
2046795
Vida dişi
M25x1,5
SBNM32 SW
Item no.
2046796
Vida dişi
M32x1,5
SBNM40 SW
Item no.
2046797
Vida dişi
M40x1,5
SBNM50 SW
Item no.
2046798
Vida dişi
M50x1,5
SBNM63 SW
Item no.
2046799
Vida dişi
M63x1,5
