Black powder-coated steel sleeve, with thread
Type SVM16W SW
|Item no. 2046522
|EAN 4012195781295




Item no. / Type
Vida dişi
for pipe diameter
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Length | 26 mm |
|---|---|
| Dimension L | 26 mm |
| Dimension d | 16 mm |
| Dimension t | 2 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension D | 18,5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Vida dişi | M16x1,5 |
| Boyut | 16 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| for pipe diameter | 16 mm |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| Version for | Vida dişi |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -45 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 250 °C |
| Boyut | M16x1,5 |
| Surface | PES50 - Polyester/epoxy |
| Material | Steel |
| Colour | Jet black; RAL 9005 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1439 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
for pipe diameter
Item no.
SVM16W SW
M16x1,5
16
2046522
SVM20W SW
M20x1,5
20
2046523
SVM25W SW
M25x1,5
25
2046524
SVM32W SW
M32x1,5
32
2046525
SVM40W SW
M40x1,5
40
2046526
SVM50W SW
M50x1,5
50
2046527
SVM63W SW
M63x1,5
63
2046528
Vida dişi
for pipe diameter
SVM16W SW
Item no.
2046522
Vida dişi
M16x1,5
for pipe diameter
16
SVM20W SW
Item no.
2046523
Vida dişi
M20x1,5
for pipe diameter
20
SVM25W SW
Item no.
2046524
Vida dişi
M25x1,5
for pipe diameter
25
SVM32W SW
Item no.
2046525
Vida dişi
M32x1,5
for pipe diameter
32
SVM40W SW
Item no.
2046526
Vida dişi
M40x1,5
for pipe diameter
40
SVM50W SW
Item no.
2046527
Vida dişi
M50x1,5
for pipe diameter
50
SVM63W SW
Item no.
2046528
Vida dişi
M63x1,5
for pipe diameter
63


