Cavity wall accessory socket
Type HG 60-35
|Item no. 2003426
|EAN 4012195051350



Item no. / Type
2003426 / HG 60-35
Height
35 mm
Freze deliği çapı
68 mm
Diameter
68 mm
Giriş sayısı
8
for pipe diameter
20 mm
This item is a discontinued product!
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Rüzgar geçirmez tipte cihaz kutusu. DIN 49073-1'e uygun ölçüler, 7-35 mm plaka kalınlığı için. Standart kombinasyon aralığı 71 mm, cihaz kutuları ve cihaz-bağlantı kutuları arasındaki bir kombinasyonda bağlantı elemanları sayesinde kablo döşeme imkanı, NYM kabloları, data kabloları ve borular Ø 20 mm için kırılıp açılabilir delikler., cihaz kutuları, ikili vidalı tespitleme ve vida dişli kapak ile VDE 0606-1'e uygun bağlantı kutuları olarak da kullanılabilir, Koruma sınıfı .
According to IEC 60670-1, IEC 60670-22 and DIN 49073-1.
According to IEC 60670-1, IEC 60670-22 and DIN 49073-1.
Technical data
Dimensions
| Height | 35 mm |
|---|
Technical data
| Giriş şekli | NYM kabloları, data kabloları ve borular Ø 20 mm için kırılıp açılabilir delikler. |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | evet |
| Floor height, min. | 35 mm |
| Eleman sayısı | 1 |
| Freze deliği çapı | 68 mm |
| Uygun olduğu plaka kalınlığı min. | 7 mm |
| Uygun olduğu plaka kalınlığı maks | 25 mm |
| Cihaz vidası mesafesi | 60 mm |
| Diameter | 68 mm |
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 8 |
| Cihazların tespitlenmesi | Screws , |
| Arkadan giriş | evet |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Sealable | hayır |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Type of housing penetration | Pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| for pipe diameter | 20 mm |
| With bolts | evet |
| Airtight | hayır |
| With nail strap | hayır |
| Support | Yok |
| Max. Conductor cross-section | 2,5 mm² |
| Anma kesiti min. | 1,5 mm² |
| Anma kesiti maks. | 2,5 mm² |
| Shape | yuvarlak |
| Equipment | Yok |
| Cover | Yok |
| Cover fastening | İlgili değil |
| Aleve dayanıklı | Acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 850°C |
| Boyut | Ø68mm, H35mm |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Orange |
| Rated voltage | 400 V |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1758 kg CO₂e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Certificates (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Height
Freze deliği çapı
Diameter
Giriş sayısı
for pipe diameter
Item no.
HG 60-35
35
68
68
8
20 mm
2003426
HG 60-35
Item no.
2003426
Height
35
Freze deliği çapı
68
Diameter
68
Giriş sayısı
8
for pipe diameter
20 mm

