Cavity wall, double accessory socket
Type HG 60 2
|Item no. 2003422
|EAN 4012195032830



Item no. / Type
2003422 / HG 60 2
Height
50 mm
Freze deliği çapı
68 mm
Diameter
68 mm
Giriş sayısı
14
for pipe diameter
20 mm
This item is a discontinued product!
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
İkili buat, 2 adet cihaz veya 1 adet çiftli cihaz için uygundur; 4 adet cihaz tespit vidası dahil. DIN 49073-1 standardına uygun ölçü; 7 - 35 mm plaka kalınlığı için. Standart kombinasyon aralığı 71 mm,
NYM kabloları, data kabloları ve borular Ø 20 mm için kırılıp açılabilir delikler, Koruma sınıfı .
According to IEC 60670-1, IEC 60670-22 and DIN 49073-1.
NYM kabloları, data kabloları ve borular Ø 20 mm için kırılıp açılabilir delikler, Koruma sınıfı .
According to IEC 60670-1, IEC 60670-22 and DIN 49073-1.
Technical data
Dimensions
| Length | 138 mm |
|---|---|
| Width | 68 mm |
| Height | 50 mm |
Technical data
| Giriş şekli | NYM kabloları, data kabloları ve borular Ø 20 mm için kırılıp açılabilir delikler |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Floor height, min. | 50 mm |
| Eleman sayısı | 2 |
| Freze deliği çapı | 68 mm |
| Uygun olduğu plaka kalınlığı min. | 7 mm |
| Uygun olduğu plaka kalınlığı maks | 35 mm |
| Cihaz vidası mesafesi | 60 mm |
| Diameter | 68 mm |
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 14 |
| Cihazların tespitlenmesi | Screws , |
| Arkadan giriş | evet |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Sealable | hayır |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Type of housing penetration | Pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| for pipe diameter | 20 mm |
| With bolts | evet |
| Airtight | hayır |
| With nail strap | hayır |
| Support | Yok |
| Max. Conductor cross-section | 2,5 mm² |
| Anma kesiti min. | 1,5 mm² |
| Anma kesiti maks. | 2,5 mm² |
| Shape | oval |
| Equipment | Yok |
| Cover | Yok |
| Cover fastening | İlgili değil |
| Aleve dayanıklı | Acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 850°C |
| Pipe entries Ø 20 mm | 1 |
| Boyut | 138x68x50 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Orange |
| Rated voltage | 400 V |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1653 kg CO₂e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Height
Freze deliği çapı
Diameter
Giriş sayısı
for pipe diameter
Item no.
HG 60 2
50
68
68
14
20 mm
2003422
HG 60 2
Item no.
2003422
Height
50
Freze deliği çapı
68
Diameter
68
Giriş sayısı
14
for pipe diameter
20 mm

