Ceiling hook
Type 915 3.9x50 G
|Item no. 3450058
|EAN 4012195304333



Item no. / Type
Dimension L
Kırılma yükü
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Tavan kancası haddelenmiş ağaç vidası dişi ile.
Technical data
Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Dimension L | 50 mm |
| Dimension L1 | 20 mm |
Technical data
| Plastic-covered | hayır |
|---|---|
| Kırılma yükü | 0,15 kN |
| Vida dişi uzunluğu | 20 mm |
| Kanca çapı | 16 mm |
| Material diameter | 3,9 mm |
| Boyut | 3,9x50mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Kırılma yükü
Item no.
915 3.9x50 G
50
0,15
3450058
915 3.9x60 G
60
0,15
3450066
915 3.9x70 G
70
0,15
3450074
915 3.9x80 G
80
0,15
3450082
915 3.9x90 G
90
0,15
3450090
915 3.9x100 G
100
0,15
3450104
915 4.3x120 G
120
0,2
3450120
Dimension L
Kırılma yükü
915 3.9x50 G
Item no.
3450058
Dimension L
50
Kırılma yükü
0,15
915 3.9x60 G
Item no.
3450066
Dimension L
60
Kırılma yükü
0,15
915 3.9x70 G
Item no.
3450074
Dimension L
70
Kırılma yükü
0,15
915 3.9x80 G
Item no.
3450082
Dimension L
80
Kırılma yükü
0,15
915 3.9x90 G
Item no.
3450090
Dimension L
90
Kırılma yükü
0,15
915 3.9x100 G
Item no.
3450104
Dimension L
100
Kırılma yükü
0,15
915 4.3x120 G
Item no.
3450120
Dimension L
120
Kırılma yükü
0,2
