Ceiling hook
Type 948 TG6
|Item no. 3453820
|EAN 4012195513315



Item no. / Type
3453820 / 948 TG6
Dimension L
70 mm
Vida dişi
M6
Kırılma yükü
1 kN
Dimension L1
46 mm
Material diameter
6 mm
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Aşırı bükülmüş tipte tavan kancası. İki adet geniş yüzey pul ve somun dahil.
Technical data
Dimensions
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Dimension L | 70 mm |
| Dimension d | 6 mm |
| Dimension L1 | 46 mm |
| Dimension d Ø | 13 mm |
Technical data
| Pul | 18 mm |
|---|---|
| Vida dişi | M6 |
| Plastic-covered | hayır |
| Kırılma yükü | 1 kN |
| Vida dişi uzunluğu | 40 mm |
| Kanca çapı | 13 mm |
| Material diameter | 6 mm |
| Boyut | M6x70mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0975 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (5)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Vida dişi
Kırılma yükü
Dimension L1
Material diameter
Item no.
948 TG6
70
M6
1
46
6
3453820
948 TG6
Item no.
3453820
Dimension L
70
Vida dişi
M6
Kırılma yükü
1
Dimension L1
46
Material diameter
6
