Ceiling hook
Type 867 M5X125 G
|Item no. 3470148
|EAN 4012195309253



Item no. / Type
Dimension L
Vida dişi
Kırılma yükü
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Tavan kancası M5x125mm
Technical data
Dimensions
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Dimension L | 90 mm |
| Dimension d Ø | 4,3 mm |
Technical data
| Vida dişi | M5 |
|---|---|
| Plastic-covered | hayır |
| Kırılma yükü | 0,4 kN |
| Vida dişi uzunluğu | 90 mm |
| Kanca çapı | 16 mm |
| Boyut | M5x125mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0417 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Vida dişi
Kırılma yükü
Item no.
867 M5X125 G
90
M5
0,4
3470148
867 M6X 95 G
55
M6
0,8
3470210
867 M6X125 G
85
M6
0,8
3470237
Dimension L
Vida dişi
Kırılma yükü
867 M5X125 G
Item no.
3470148
Dimension L
90
Vida dişi
M5
Kırılma yükü
0,4
867 M6X 95 G
Item no.
3470210
Dimension L
55
Vida dişi
M6
Kırılma yükü
0,8
867 M6X125 G
Item no.
3470237
Dimension L
85
Vida dişi
M6
Kırılma yükü
0,8
