Ceiling hook
Type 2081 K M6
|Item no. 3460061
|EAN 4012195305958



Item no. / Type
3460061 / 2081 K M6
Vida dişi
M6
Kırılma yükü
0,65 kN
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Tavan kancası M6
Technical data
Dimensions
| Length | 27,5 mm |
|---|
Technical data
| Diameter | 10 mm |
|---|---|
| Vida dişi | M6 |
| Kırılma yükü | 0,65 kN |
| Vida dişi uzunluğu | 9 mm |
| Kanca çapı | 9 mm |
| Boyut | M6 |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0245 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Kırılma yükü
Item no.
2081 K M6
M6
0,65
3460061
2081 K M6
Item no.
3460061
Vida dişi
M6
Kırılma yükü
0,65
