Ceiling hook
Type 2081 M6 G
|Item no. 3460169
|EAN 4012195306078



Item no. / Type
3460169 / 2081 M6 G
Vida dişi
M6
Kırılma yükü
0,8 kN
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Tavan kancası M6
Technical data
Dimensions
| Length | 34 mm |
|---|
Technical data
| Diameter | 11 mm |
|---|---|
| Vida dişi | M6 |
| Kırılma yükü | 0,8 kN |
| Vida dişi uzunluğu | 9 mm |
| Kanca çapı | 13 mm |
| Boyut | M6 |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,039 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Kırılma yükü
Item no.
2081 M6 G
M6
0,8
3460169
2081 M6 G
Item no.
3460169
Vida dişi
M6
Kırılma yükü
0,8
