Ceiling panel
Type ISSFDB1RW
|Item no. 6290269
|EAN 4012195448792



Item no. / Type
6290269 / ISSFDB1RW
Length
100 mm
Width
100 mm
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Ceiling rosette for tidy closure of the penetration of the flexible hose in the ceiling.
Technical data
Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 40 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Type of accessory | Rosette |
| Boyut | 100x40 |
| Material | Steel |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,5802 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Colour
Item no.
ISSFDB1RW
100
100
Pure white; RAL 9010
6290269
ISSFDB1RW
Item no.
6290269
Length
100
Width
100
Colour
Pure white; RAL 9010

