Ceiling panel
Type ISSRDBRW
|Item no. 6290290
|EAN 4012195648963



Item no. / Type
6290290 / ISSRDBRW
Length
135 mm
Width
135 mm
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Ceiling rosette for tidy closure of the pole penetration in the ceiling. Suitable for service pole ISS110100R and ISS140100R.
Technical data
Dimensions
| Length | 135 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 2 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Type of accessory | Rosette |
| Boyut | Ø135mm |
| Material | Steel |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,9294 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Colour
Item no.
ISSRDBRW
135
135
Pure white; RAL 9010
6290290
ISSRDBRW
Item no.
6290290
Length
135
Width
135
Colour
Pure white; RAL 9010

