Ceiling panel ISSDM45F
Type ISSFDB2RW
|Item no. 6290382
|EAN 4012195817062



Item no. / Type
6290382 / ISSFDB2RW
Length
140 mm
Width
100 mm
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Ceiling rosette for tidy closure of the penetration of the flexible hoses in the ceiling.
Technical data
Dimensions
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 40 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Type of accessory | Rosette |
| Boyut | 140x100x40 |
| Material | Steel |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,3969 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Colour
Item no.
ISSFDB2RW
140
100
Pure white; RAL 9010
6290382
ISSFDB2RW
Item no.
6290382
Length
140
Width
100
Colour
Pure white; RAL 9010

