Centre suspension, universal FS
Type MAHU 200 FS
|Item no. 6358853
|EAN 4012195435761



Item no. / Type
Width
Dimension B
Colour
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Universal centre suspension for fastening to threaded rods and supports.
Preferred use of this centre suspension in combination with cable ladders and mesh cable trays.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Dimension B | 200 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Ayarlanabilir | no |
| Kafes kablo kanalı için uygun | yes |
| Kablo merdiveni için uygun | yes |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Suitable for metric threaded rod | 12 |
| Version for | Miscellaneous |
| Tray fastening | Screw-on |
| Boyut | B200mm |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,1255 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount

Item no. 6406122
Truss-head bolt with flange nut FType
FRSB 6x12 F
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Dimension B
Colour
Item no.
MAHU 200 FS
200
200
Çinko grisi
6358853
MAHU 300 FS
300
300
Çinko grisi
6358856
MAHU 400 FS
400
400
Çinko grisi
6358860
MAHU 500 FS
500
500
Çinko grisi
6358864
MAHU 600 FS
600
600
Çinko grisi
6358868
Width
Dimension B
MAHU 200 FS
Item no.
6358853
Width
200
Dimension B
200
Colour
Çinko grisi
MAHU 300 FS
Item no.
6358856
Width
300
Dimension B
300
Colour
Çinko grisi
MAHU 400 FS
Item no.
6358860
Width
400
Dimension B
400
Colour
Çinko grisi
MAHU 500 FS
Item no.
6358864
Width
500
Dimension B
500
Colour
Çinko grisi
MAHU 600 FS
Item no.
6358868
Width
600
Dimension B
600
Colour
Çinko grisi


