Clamp
Type SP3
|Item no. 6279800
|EAN 4012195680680



Item no. / Type
6279800 / SP3
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Clamp to lock supports between the convection grid and the fixing panel.
Suitable for fixing panels for windowsill thickness 23.5 mm
Suitable for fixing panels for windowsill thickness 23.5 mm
Technical data
Dimensions
| Length | 65 mm |
|---|---|
| Width | 39 mm |
| Height | 1,8 mm |
Technical data
| Version for | Wall mounting |
|---|---|
| Boyut | 65x39x1,8 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0189 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Instructions and Aid (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
SP3
6279800
SP3
Item no.
6279800


