Clamp fastening
Type ISSKB70110FS
|Item no. 6286802
|EAN 4012195144052



Item no. / Type
6286802 / ISSKB70110FS
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Clamp fastening to fasten the telescopic profile of the ISS70110ST service pole to the support rails of false or suspended ceilings.
Technical data
Dimensions
| Length | 111 mm |
|---|---|
| Width | 172 mm |
| Height | 35 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Fastening type | Clamp |
| Boyut | 172x111x35 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,5162 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
ISSKB70110FS
6286802
ISSKB70110FS
Item no.
6286802

