Concealed accessory/connection box
Type UG 60 VK
|Item no. 2003023
|EAN 4012195003571



Item no. / Type
2003023 / UG 60 VK
Height
48 mm
Diameter
60 mm
Giriş sayısı
8
for pipe diameter
20 mm
This item is a discontinued product!
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Bağlantı klemenslerinin takılmasına olanak sağlayan, cihaz montaj deliklerinin her iki tarafında büyütülmüş kutu hacimli cihaz/bağlantı kutusu. Snap kavramalı bağlantı sayesinde aşırı dönmeyi engelleyen 71 mm standart birleşim aralığı (DIN 49 073-1'e uygun). Ø 21 mm'ye kadar olan kablolar ve borular için kırılıp açılabilir delikler derinde kalan sıva tutucuları; Cihaz vidalama aralalığı 60 mm; Kendinden diş açan 3,2 mm'lik vidalar ile vidalı tespitleme için uygun; Koruma sınıfı .
Technical data
Dimensions
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 48 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Ø 21 mm'ye kadar olan kablolar ve borular için kırılıp açılabilir delikler |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | evet |
| Floor height, min. | 50 mm |
| Eleman sayısı | 1 |
| Cihaz vidası mesafesi | 60 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 8 |
| Cihazların tespitlenmesi | Screws , |
| Arkadan giriş | hayır |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Sealable | hayır |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Type of housing penetration | Pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| for pipe diameter | 20 mm |
| With bolts | evet |
| Airtight | hayır |
| With nail strap | hayır |
| Support | Tunnel support |
| Anma kesiti min. | 1,5 mm² |
| Anma kesiti maks. | 2,5 mm² |
| Çap İç | 60 mm |
| Shape | Rectangular |
| Equipment | Yok |
| Cover | Yok |
| Cover fastening | İlgili değil |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 70x110x48 |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Black |
| Rated voltage | 400 V |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Height
Diameter
Giriş sayısı
for pipe diameter
Item no.
UG 60 VK
48
60
8
20 mm
2003023
UG 60 VK
Item no.
2003023
Height
48
Diameter
60
Giriş sayısı
8
for pipe diameter
20 mm

