Concealed accessory/connection socket
Type UG 60 VD
|Item no. 2003019
|EAN 4012195002314



Item no. / Type
2003019 / UG 60 VD
Height
60 mm
Diameter
60 mm
Giriş sayısı
13
for pipe diameter
20/25 mm
This item is a discontinued product!
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Geçmeli kavrama bağlantısı sayesinde standartlara uygun (DIN 49 073-1) 71 mm kombinasyon aralıklı, dönmeye karşı korumalı buat/bağlantı kutusu. 13 Ø 20 mm ve Ø 25 mm kablolar ve borular için kırılıp açılabilir delikler. Açılır tırnaklı ve vidalı tespitleme için kombine edilebilir; Derinde kalan sıva tutucuları; Cihaz vidalama aralığı 60; Kendinden diş açan 3,2 mm'lik vidalar ile vidalı tespitleme için uygun; Vidasız iki adet vida yerine sahip; Koruma sınıfı .
Technical data
Dimensions
| Height | 60 mm |
|---|
Technical data
| Giriş şekli | Ø 20 mm ve Ø 25 mm kablolar ve borular için kırılıp açılabilir delikler |
|---|---|
| Floor height, min. | 64 mm |
| Eleman sayısı | 1 |
| Cihaz vidası mesafesi | 60 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Giriş sayısı | 13 |
| Cihazların tespitlenmesi | Screw or spread |
| Arkadan giriş | hayır |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Sealable | hayır |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Type of housing penetration | Pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| for pipe diameter | 20/25 mm |
| With bolts | hayır |
| Airtight | hayır |
| With nail strap | hayır |
| Support | Tunnel support |
| Anma kesiti min. | 1,5 mm² |
| Anma kesiti maks. | 2,5 mm² |
| Çap İç | 60 mm |
| Shape | yuvarlak |
| Equipment | Yok |
| Cover | Yok |
| Cover fastening | İlgili değil |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | Ø60mm, H60mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Black |
| Rated voltage | 400 V |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0588 kg CO₂e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Height
Diameter
Giriş sayısı
for pipe diameter
Item no.
UG 60 VD
60
60
13
20/25 mm
2003019
UG 60 VD
Item no.
2003019
Height
60
Diameter
60
Giriş sayısı
13
for pipe diameter
20/25 mm

