Connection and bridging component
Type 288 DIN
|Item no. 5320712
|EAN 4012195421634



Item no. / Type
5320712 / 288 DIN
Smallest selling unit: 20 piece
20piece
piece
Description
• With 1 attaching hole Ø 11 mm
• With 2 x 4 mounting holes Ø 5.2 mm
• With 2 x 2 mounting holes Ø 6.9 mm
• With 2 x 4 mounting holes Ø 5.2 mm
• With 2 x 2 mounting holes Ø 6.9 mm
Technical data
Dimensions
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 32 mm |
| Dimension B | 30 mm |
| Dimension H | 32 mm |
Technical data
| Ayırma plakası | no |
|---|---|
| Boyut | 170x30x33 |
| Material | Aluminium |
Environmental Data
| Packaging without plastic | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0091 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
288 DIN
5320712
288 DIN
Item no.
5320712


