Connection clamp
Type 2745 16 30
|Item no. 5001592
|EAN 4012196431212



Item no. / Type
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
2745/.. Ms: Bağlantı kelepçesi
• 20 mm çapa sahip çubuk topraklayıcılar veya 95 mm² kesite sahip hatlar için
• M10 x 25 tipi bakır (Cu) altı köşe başlı vidalar ile Rd 7-12,5 tipi yuvarlak iletken bağlantıları için
• 20 mm çapa sahip çubuk topraklayıcılar veya 95 mm² kesite sahip hatlar için
• M10 x 25 tipi bakır (Cu) altı köşe başlı vidalar ile Rd 7-12,5 tipi yuvarlak iletken bağlantıları için
Technical data
Dimensions
| Length | 64 mm |
|---|---|
| Width | 57 mm |
| Height | 19 mm |
Technical data
| Ayırma plakası | hayır |
|---|---|
| Type of connector | Connectors |
| Connection | Flat conductor |
| Type | Bağlantı mufu |
| Uyumluluk | Rd 14,2/ FL max. 40 x 12 mm |
| Boyut | 64x19x45 |
| Material | Red bronze |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,5862 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
2745 16 30
5001592
2745 16 70
5001594
2745 16 30
Item no.
5001592
2745 16 70
Item no.
5001594


