Connection clamp for earth rod on flat conductor FT
Type 2730 20 FT
|Item no. 5001404
|EAN 4012195372554




Item no. / Type
Şu derin topraklayıcı için
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
2730/..: Çubuk topraklayıcı için bağlantı kelepçesi
• ST, BP, OMEX ve LightEarth sistemleri ile uyumlu
• Yassı iletkenlere bağlantı için
• Yassı iletkenleri bağlamak için altı köşe başlı vidalar dahildir
• ST, BP, OMEX ve LightEarth sistemleri ile uyumlu
• Yassı iletkenlere bağlantı için
• Yassı iletkenleri bağlamak için altı köşe başlı vidalar dahildir
Technical data
Technical data
| Ayırma plakası | hayır |
|---|---|
| Earthing connection diameter | 20 mm |
| Type | Bağlantı kelepçesi |
| Short-circuit current (50 HZ)(1 s;≤300°C) | 7,9 kA |
| Şu derin topraklayıcı için | 20 mm |
| Boyut | 20mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
Dimensions
| Dimension A | 84 mm |
|---|---|
| Dimension B | 114 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,8024 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Certificates (1)
Instructions and Aid (1)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Şu derin topraklayıcı için
Item no.
2730 20 FT
20
5001404
2730 25 FT
25
5001412
Şu derin topraklayıcı için
2730 20 FT
Item no.
5001404
Şu derin topraklayıcı için
20
2730 25 FT
Item no.
5001412
Şu derin topraklayıcı için
25



