Connection clamp for earth rod, universal FT
Type 2760 25 FT
|Item no. 5001668
|EAN 4012195372974



Item no. / Type
Şu derin topraklayıcı için
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
2760: Çubuk topraklayıcılar için üniversal bağlantı kelepçesi
• Rd 8-10 tipi yuvarlak iletken veya FL40'a kadar olan yassı iletken bağlantıları için uygundur
• Ara plakalı
• 2 adet M10 x 30 tipi altı köşe başlı cıvata ve 2 adet M10 tipi somun kullanılarak monte edilir
• Rd 8-10 tipi yuvarlak iletken veya FL40'a kadar olan yassı iletken bağlantıları için uygundur
• Ara plakalı
• 2 adet M10 x 30 tipi altı köşe başlı cıvata ve 2 adet M10 tipi somun kullanılarak monte edilir
Technical data
Technical data
| Ayırma plakası | evet |
|---|---|
| Earthing connection diameter | 25 mm |
| Suitable for round conductor diameters, min. | 8 mm |
| Suitable for round conductor diameters, max. | 10 mm |
| Type | Bağlantı kelepçesi |
| Short-circuit current (50 HZ)(1 s;≤300°C) | 8,5 kA |
| Şu derin topraklayıcı için | 25 mm |
| Uyumluluk | Rd 8-10/FL40 mm |
| Boyut | 25mm |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Clamping range, min. | 8 mm |
| Clamping range, max. | 10 mm |
Dimensions
| Dimension A | 110 mm |
|---|
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,7639 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Şu derin topraklayıcı için
Item no.
2760 20 FT
20
5001641
2760 25 FT
25
5001668
2760 B-20 FT
20
5001749
Şu derin topraklayıcı için
2760 20 FT
Item no.
5001641
Şu derin topraklayıcı için
20
2760 25 FT
Item no.
5001668
Şu derin topraklayıcı için
25
2760 B-20 FT
Item no.
5001749
Şu derin topraklayıcı için
20


