Connection clip for earthing rod on flat conductor VA
Type 2730 20 VA
|Item no. 5001366
|EAN 4012195635475




Item no. / Type
5001366 / 2730 20 VA
Şu derin topraklayıcı için
20 mm
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
2730/..: Çubuk topraklayıcı için bağlantı kelepçesi
• ST, BP, OMEX ve LightEarth sistemleri ile uyumlu
• Yassı iletkenlere bağlantı için
• Yassı iletkenleri bağlamak için altı köşe başlı vidalar dahildir
• ST, BP, OMEX ve LightEarth sistemleri ile uyumlu
• Yassı iletkenlere bağlantı için
• Yassı iletkenleri bağlamak için altı köşe başlı vidalar dahildir
Technical data
Technical data
| Ayırma plakası | hayır |
|---|---|
| Earthing connection diameter | 20 mm |
| Type | Bağlantı kelepçesi |
| Şu derin topraklayıcı için | 20 mm |
| Boyut | 20mm |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
Dimensions
| Dimension A | 84 mm |
|---|---|
| Dimension B | 114 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,8258 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Şu derin topraklayıcı için
Item no.
2730 20 VA
20
5001366
2730 20 VA
Item no.
5001366
Şu derin topraklayıcı için
20



