Connection element 38 mm
Type IBVE 35038
|Item no. 7399896
|EAN 4012196331857




Item no. / Type
Width
Kanal genişliği min.
Kanal yüksekliği min.
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
To connect underfloor installation ducts (width 350 mm)
With two adjustable seats for height-adjustment units.
With two adjustable seats for height-adjustment units.
Technical data
Dimensions
| Length | 432 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 76 mm |
| Dimension B | 350 mm |
| Dimension h | 38 mm |
Technical data
| Kanal genişliği min. | 350 mm |
|---|---|
| Potansiyel dengelemeli | yes |
| Uygun olduğu genleşme derzi | no |
| Version for | Strap |
| Kanal yüksekliği min. | 38 mm |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 5,4253 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (3)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Kanal genişliği min.
Kanal yüksekliği min.
Item no.
IBVE 25038
105
250
38
7399890
IBVE 35038
105
350
38
7399896
Kanal genişliği min.
IBVE 25038
Item no.
7399890
Width
105
Kanal genişliği min.
250
Kanal yüksekliği min.
38
IBVE 35038
Item no.
7399896
Width
105
Kanal genişliği min.
350
Kanal yüksekliği min.
38

