Connection plate with 3 holes FT
Type GMS 3 VP FT
|Item no. 1124647
|EAN 4012195486039



Item no. / Type
1124647 / GMS 3 VP FT
Length
150 mm
Width
40 mm
Smallest selling unit: 20 piece
20piece
piece
Description
41 x 41 mm ve 41 x 21 mm profil raylarının boyuna doğrultuda bağlanması için 3 delikli bağlantı plakası.
Technical data
Dimensions
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 5 mm |
Technical data
| Paslanmaz çelik, mordanlı | hayır |
|---|---|
| Material thickness | 5 mm |
| Hole size | 13 |
| With screw accessories | hayır |
| Version for | With continuous perforation 13 mm |
| Suitable for profile shapes | C profil |
| Boyut | 150x40x5 |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,5832 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Item no.
GMS 3 VP FT
150
40
1124647
GMS 3 VP FT
Item no.
1124647
Length
150
Width
40


