Connection profile for trunking width 210 mm
Type KSP210
|Item no. 6279812
|EAN 4012195680758



Item no. / Type
6279812 / KSP210
Length
92 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Connection profile for mounting and stabilising Rapid 80 device installation trunking, type GS and GA, of nominal width 210 mm.
Technical data
Dimensions
| Length | 92 mm |
|---|---|
| Width | 36 mm |
| Height | 192 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Montaj pozisyonu | Horizontal |
| Boyut | 192x92x36 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,0199 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Instructions and Aid (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Item no.
KSP210
92
6279812
KSP210
Item no.
6279812
Length
92


