Connector A2
Type GVMS 4 ASV A2
|Item no. 1124681
|EAN 4012195804888



Item no. / Type
1124681 / GVMS 4 ASV A2
Length
200 mm
Width
48 mm
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Connector gripping from outside with four holes for straight connection of profile rails 41 x 41 mm and 41 x 21 mm.
Technical data
Dimensions
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 48 mm |
| Height | 22 mm |
Technical data
| Paslanmaz çelik, mordanlı | hayır |
|---|---|
| Material thickness | 2 mm |
| Hole size | 13 |
| With screw accessories | hayır |
| Version for | With continuous perforation 13 mm |
| Suitable for profile shapes | C profil |
| Boyut | 200x48x30 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,328 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Item no.
GVMS 4 ASV A2
200
48
1124681
GVMS 4 ASV A2
Item no.
1124681
Length
200
Width
48

