Control T piece with thread
Type SKTM16W ALU
|Item no. 2047604
|EAN 4012195957737




Item no. / Type
Dimension L
Boyut
Dimension D
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Length | 72 mm |
|---|---|
| Dimension L | 72 mm |
| Ölçü M (mm) | M16x1,5 |
| Dimension D | 47,5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Vida dişi | M16x1,5 |
| Boyut | 16 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| Version for | Vida dişi |
| Boyut | M16x1,5 |
| Material | Cast aluminium |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,9177 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Boyut
Dimension D
Item no.
SKTM16W ALU
72
16
47,5
2047604
SKTM20W ALU
102
20
65
2047605
SKTM25W ALU
115
25
75
2047606
SKTM32W ALU
156
32
96
2047607
SKTM40W ALU
156
40
96
2047608
SKTM50W ALU
194
50
124,5
2047609
Dimension L
Boyut
Dimension D
SKTM16W ALU
Item no.
2047604
Dimension L
72
Boyut
16
Dimension D
47,5
SKTM20W ALU
Item no.
2047605
Dimension L
102
Boyut
20
Dimension D
65
SKTM25W ALU
Item no.
2047606
Dimension L
115
Boyut
25
Dimension D
75
SKTM32W ALU
Item no.
2047607
Dimension L
156
Boyut
32
Dimension D
96
SKTM40W ALU
Item no.
2047608
Dimension L
156
Boyut
40
Dimension D
96
SKTM50W ALU
Item no.
2047609
Dimension L
194
Boyut
50
Dimension D
124,5


