Control T piece without thread
Type SKT16W ALU
|Item no. 2047588
|EAN 4012195957799




Item no. / Type
Dimension L
Boyut
Dimension D
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Length | 72 mm |
|---|---|
| Dimension L | 72 mm |
| Dimension l | 16 mm |
| Dimension D | 47,5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Boyut | 16 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| Version for | Geçmeli |
| Boyut | Ø16mm |
| Material | Cast aluminium |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,8802 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Boyut
Dimension D
Item no.
SKT16W ALU
72
16
47,5
2047588
SKT20W ALU
102
20
65
2047589
SKT25W ALU
115
25
75
2047590
SKT32W ALU
156
32
96
2047591
SKT40W ALU
156
40
96
2047592
SKT50W ALU
194
50
124,5
2047593
Dimension L
Boyut
Dimension D
SKT16W ALU
Item no.
2047588
Dimension L
72
Boyut
16
Dimension D
47,5
SKT20W ALU
Item no.
2047589
Dimension L
102
Boyut
20
Dimension D
65
SKT25W ALU
Item no.
2047590
Dimension L
115
Boyut
25
Dimension D
75
SKT32W ALU
Item no.
2047591
Dimension L
156
Boyut
32
Dimension D
96
SKT40W ALU
Item no.
2047592
Dimension L
156
Boyut
40
Dimension D
96
SKT50W ALU
Item no.
2047593
Dimension L
194
Boyut
50
Dimension D
124,5

