Copper cable
Type S 9-CU
|Item no. 5021652
|EAN 4012196033768



Item no. / Type
Normal halka (kg)
Kesit
Dimension D
Smallest selling unit: 100 m
100m
m
Description
S9/Cu: Halat (DIN EN 50164-2'ye uygun)
• Normal makara yakl. 100 m
• 3 mm çapında 7 adet tekli damar (Toplam kesit 50 mm²)
• VDE 0185-305 (IEC 62305) uyarınca öngörülen korumalara uygundur
• Normal makara yakl. 100 m
• 3 mm çapında 7 adet tekli damar (Toplam kesit 50 mm²)
• VDE 0185-305 (IEC 62305) uyarınca öngörülen korumalara uygundur
Technical data
Dimensions
| Length | 100000 mm |
|---|---|
| Dimension D | 9 mm |
Technical data
| Diameter | 9 mm |
|---|---|
| Normal halka (kg) | 45 |
| Number of individual wires | 19 |
| Material jacket | Yok |
| Diameter of the individual wires | 1,8 mm |
| Kesit | 50 mm² |
| Normal halka (m) | 100 |
| Boyut | 19x1,8mm |
| Material | Copper |
| Colour | Copper |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Normal halka (kg)
Kesit
Dimension D
Surface
Item no.
S 9-CU
45
50
9
5021652
S 11-CU
30
70
10,5
5021654
S-11-CU SN
30
70
10,5
Tin-plated
5021656
Normal halka
(kg)
Kesit
Dimension D
S 9-CU
Item no.
5021652
Normal halka (kg)
45
Kesit
50
Dimension D
9
S 11-CU
Item no.
5021654
Normal halka (kg)
30
Kesit
70
Dimension D
10,5
S-11-CU SN
Item no.
5021656
Normal halka (kg)
30
Kesit
70
Dimension D
10,5
Surface
Tin-plated


