Counter-trough, metal, universal A2
Type 2058FW M 8 A2
|Item no. 1197096
|EAN 4012195514039



Item no. / Type
Dimension L
Dimension B
Dimension H
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Raydan bağımsız olarak, BBS U tipi kelepçenin bir kolunun üzerine geçirilerek genel amaçlı olarak kullanılabilir.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 35 mm |
|---|---|
| Dimension B | 13 mm |
| Dimension H | 2,25 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Counter-trough/clip version | Counter sleeve |
| Suitable for max. cable diameter | 8 mm |
| Clamping range D, min. | 4 mm |
| Clamping range D, max. | 8 mm |
| Boyut | 4-8mm |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0176 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Dimension B
Dimension H
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Item no.
2058FW M 8 A2
35
13
2,25
4
8
1197096
2058FW M 12 A2
35
17,5
6,5
8
12
1197134
2058FW M 16 A2
35
21,5
7,7
12
16
1197177
2058FW M 22 A2
35
28
8,8
16
22
1197231
2058FW M 28 A2
35
34
10,4
22
28
1197290
2058FW M 34 A2
35
40
13,5
28
34
1197355
2058FW M 40 A2
35
46
15,1
34
40
1197428
2058FW M 46 A2
35
52
17,2
40
46
1197479
2058FW M 52 A2
35
58
19,2
46
52
1197533
2058FW M 58 A2
35
40
13,5
52
58
1197592
2058FW M 64 A2
35
70
24,5
58
64
1197606
Dimension B
Dimension H
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
2058FW M 8 A2
Item no.
1197096
Dimension L
35
Dimension B
13
Dimension H
2,25
Clamping range D, min.
4
Clamping range D, max.
8
2058FW M 12 A2
Item no.
1197134
Dimension L
35
Dimension B
17,5
Dimension H
6,5
Clamping range D, min.
8
Clamping range D, max.
12
2058FW M 16 A2
Item no.
1197177
Dimension L
35
Dimension B
21,5
Dimension H
7,7
Clamping range D, min.
12
Clamping range D, max.
16
2058FW M 22 A2
Item no.
1197231
Dimension L
35
Dimension B
28
Dimension H
8,8
Clamping range D, min.
16
Clamping range D, max.
22
2058FW M 28 A2
Item no.
1197290
Dimension L
35
Dimension B
34
Dimension H
10,4
Clamping range D, min.
22
Clamping range D, max.
28
2058FW M 34 A2
Item no.
1197355
Dimension L
35
Dimension B
40
Dimension H
13,5
Clamping range D, min.
28
Clamping range D, max.
34
2058FW M 40 A2
Item no.
1197428
Dimension L
35
Dimension B
46
Dimension H
15,1
Clamping range D, min.
34
Clamping range D, max.
40
2058FW M 46 A2
Item no.
1197479
Dimension L
35
Dimension B
52
Dimension H
17,2
Clamping range D, min.
40
Clamping range D, max.
46
2058FW M 52 A2
Item no.
1197533
Dimension L
35
Dimension B
58
Dimension H
19,2
Clamping range D, min.
46
Clamping range D, max.
52
2058FW M 58 A2
Item no.
1197592
Dimension L
35
Dimension B
40
Dimension H
13,5
Clamping range D, min.
52
Clamping range D, max.
58
2058FW M 64 A2
Item no.
1197606
Dimension L
35
Dimension B
70
Dimension H
24,5
Clamping range D, min.
58
Clamping range D, max.
64


