Coupling for earth rod with thread
Type 2019 16
|Item no. 5001190
|EAN 4012196431236



Item no. / Type
5001190 / 2019 16
External diameter
14,2 mm
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
1820/..: Çubuk topraklayıcıların çekiç kullanılarak çakılabilmesi için sertleştirilmiştir
• ST, BP ve OMEX sistemleri ile uyumlu
• Sertleştirilmiş
• DIN 48852'ye uygun, Form SP
• ST, BP ve OMEX sistemleri ile uyumlu
• Sertleştirilmiş
• DIN 48852'ye uygun, Form SP
Technical data
Dimensions
| Length | 72 mm |
|---|---|
| Dimension L | 71,2 mm |
| Dimension D | 20,5 mm |
Technical data
| External diameter | 14,2 mm |
|---|---|
| Şu derin topraklayıcı için | 14,2 mm |
| Boyut | 72x21 |
| Material | Red bronze |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,25 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
External diameter
Item no.
2019 16
14,2
5001190
2019 16
Item no.
5001190
External diameter
14,2


