Coupling pin 8VS4
Type 8VS4
|Item no. 6287810
|EAN 4012195146797



Item no. / Type
6287810 / 8VS4
Length
40 mm
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Coupling pin to connect convection grid profiles.
Technical data
Dimensions
| Length | 40 mm |
|---|---|
| Width | 4 mm |
| Height | 4 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Boyut | 4x40 |
| Surface | galvanised |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0017 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Instructions and Aid (4)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Item no.
8VS4
40
6287810
8VS4
Item no.
6287810
Length
40


