Cover
Type GEK-KOT45
|Item no. 6116108
|EAN 4012196708970



Item no. / Type
6116108 / GEK-KOT45
Length
2000 mm
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
Trunking cover for closing the Rapid 45 device installation trunking.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | no |
|---|---|
| Koruyucu folyo | yes |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Üst parçaların montaj şekli | Internal |
| Protection rating IK code | IK08 |
| Version for | Smooth |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -15 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | 45x2000mm |
| Material | Polyvinylchloride |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
| Antibacterial treatment | no |
Environmental Data
| Packaging without plastic | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,4061 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (2)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (3)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Colour
Item no.
GEK-KOT45
2000
Pure white; RAL 9010
6116108
GEK-KOT45
Item no.
6116108
Length
2000
Colour
Pure white; RAL 9010

