Cover for add-on tee FS
Type WAAD 200 FS
|Item no. 6231900
|EAN 4012196080410



Item no. / Type
Width
Plate thickness
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Cover for wide span add-on tee with pre-mounted turn buckles.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Height | 110 mm |
| Dimension B | 200 mm |
| Dimension H | 15 mm |
| Dimension R | 500 mm |
Technical data
| Wide-span version | yes |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1,5 mm |
| Mandal kilit sayısı | 6 St. |
| Material thickness | 1,5 mm |
| Kablo merdiveni için uygun | yes |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Fastening type | Sash lock |
| Boyut | B200mm |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 9,535 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Declarations (4)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Plate thickness
Item no.
WAAD 200 FS
200
1,5
6231900
WAAD 300 FS
300
1,5
6231904
WAAD 400 FS
400
1,5
6231908
WAAD 500 FS
500
1,5
6231912
WAAD 600 FS
600
1,5
6231916
Width
WAAD 200 FS
Item no.
6231900
Width
200
Plate thickness
1,5
WAAD 300 FS
Item no.
6231904
Width
300
Plate thickness
1,5
WAAD 400 FS
Item no.
6231908
Width
400
Plate thickness
1,5
WAAD 500 FS
Item no.
6231912
Width
500
Plate thickness
1,5
WAAD 600 FS
Item no.
6231916
Width
600
Plate thickness
1,5


