Cover for articulated bend element FS
Type LGBED 200 FS
|Item no. 6226210
|EAN 4012196536078



Item no. / Type
Width
Plate thickness
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Cover with sash locks for covering adjustable bends with welded rungs.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Dimension B | 200 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1 mm |
| Dönüş elemanı (L tipi bağlantı) | Adjustable |
| Kafes kablo kanalı için uygun | no |
| Kablo merdiveni için uygun | yes |
| Kablo kanalı için uygun | no |
| Hinged | no |
| Change of direction | Vertical, rising/falling |
| Fastening type | Sash lock |
| Boyut | B200 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,0039 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Plate thickness
Item no.
LGBED 200 FS
200
1
6226210
LGBED 300 FS
300
1
6226212
LGBED 400 FS
400
1
6226214
LGBED 500 FS
500
1,25
6226216
LGBED 600 FS
600
1,25
6226218
Width
Plate thickness
LGBED 200 FS
Item no.
6226210
Width
200
Plate thickness
1
LGBED 300 FS
Item no.
6226212
Width
300
Plate thickness
1
LGBED 400 FS
Item no.
6226214
Width
400
Plate thickness
1
LGBED 500 FS
Item no.
6226216
Width
500
Plate thickness
1,25
LGBED 600 FS
Item no.
6226218
Width
600
Plate thickness
1,25


