Cover for center suspension threaded rod FS
Type AZDG 100 FS
|Item no. 6080979
|EAN 4012196407415



Item no. / Type
6080979 / AZDG 100 FS
Length
3000 mm
Width
103 mm
Plate thickness
1 mm
Smallest selling unit: 3 m
3m
m
Description
Perforated cover, for threaded rod mounting, for AZ small duct.
To fasten the cover, the cover clamp DKU is required.
To fasten the cover, the cover clamp DKU is required.
Technical data
Dimensions
| Length | 3000 mm |
|---|---|
| Width | 103 mm |
| Height | 10 mm |
| Dimension B | 103 mm |
| Dimension H | 10 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1 mm |
| Kafes kablo kanalı için uygun | no |
| Kablo merdiveni için uygun | no |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Fastening type | Cover clamp |
| Boyut | 103x3000 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
| Antibacterial treatment | no |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,1431 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Plate thickness
Item no.
AZDG 100 FS
3000
103
1
6080979
AZDG 100 FS
Item no.
6080979
Length
3000
Width
103
Plate thickness
1


