Cover for center suspension threaded rod FS
Type AZDG 50 FS
|Item no. 6080960
|EAN 4012196407354



Item no. / Type
6080960 / AZDG 50 FS
Length
3000 mm
Width
53 mm
Plate thickness
1 mm
Smallest selling unit: 3 m
3m
m
Description
Perforated cover, for threaded rod mounting, for AZ small duct.
To fasten the cover, the cover clamp DKU is required.
To fasten the cover, the cover clamp DKU is required.
Technical data
Dimensions
| Length | 3000 mm |
|---|---|
| Width | 53 mm |
| Height | 10 mm |
| Dimension B | 53 mm |
| Dimension H | 10 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1 mm |
| Kafes kablo kanalı için uygun | no |
| Kablo merdiveni için uygun | no |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Fastening type | Cover clamp |
| Boyut | 53x3000 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
| Antibacterial treatment | no |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,2114 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Plate thickness
Item no.
AZDG 50 FS
3000
53
1
6080960
AZDG 50 FS
Item no.
6080960
Length
3000
Width
53
Plate thickness
1


