Cover for Magic cross-over FS
Type DFKM 200 FS
|Item no. 7138934
|EAN 4012195931270



Item no. / Type
Width
This item is a discontinued product!
You can find the successor product here.
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Cover for cross-over with pre-mounted turn buckles.
The cover can be used with fittings of all side heights.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Dimension B | 200 mm |
Technical data
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
|---|---|
| Material thickness | 1,25 mm |
| Kablo merdiveni için uygun | yes |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Fastening type | Sash lock |
| Boyut | B=200mm |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Item no.
DFKM 200 FS
200
7138934
DFKM 400 FS
400
7138938
DFKM 600 FS
600
7138942
Width
DFKM 200 FS
Item no.
7138934
Width
200
DFKM 400 FS
Item no.
7138938
Width
400
DFKM 600 FS
Item no.
7138942
Width
600

