Cover LK4 D 25
Type LK4 D 25
|Item no. 6178482
|EAN 4012196040322



Item no. / Type
6178482 / LK4 D 25
Length
2000 mm
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
Trunking cover for replacement requirements.
Flushfloor design with predetermined break points
Flushfloor design with predetermined break points
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Dimension a | 31 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | no |
|---|---|
| kendiliğinden sönen | yes |
| for duct width | 25 mm |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | 25mm |
| Material | Polyvinylchloride |
| Colour | Stone grey; RAL 7030 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,24 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (2)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Item no.
LK4 D 25
2000
6178482
LK4 D 25
Item no.
6178482
Length
2000

