Cover LKV D 125
Type LKV D 125
|Item no. 6178514
|EAN 4012196041886



Item no. / Type
6178514 / LKV D 125
Length
2000 mm
Smallest selling unit: 16 m
16m
m
Description
Trunking cover for replacement requirements.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Dimension a | 125 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | no |
|---|---|
| kendiliğinden sönen | yes |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | 125mm |
| Material | Polyvinylchloride |
| Colour | Stone grey; RAL 7030 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,8901 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (2)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Item no.
LKV D 125
2000
6178514
LKV D 125
Item no.
6178514
Length
2000

